The Wolf Man (Kurt Adam)

Kurt Adam 2009 yeni versiyonu ile yakinda karsimiza cikacak. Sanirim filmin konusu ile ilgili bir sey anlatmama gerek yok :) bu film eskilerine gore daha basarili animasyonlar ile suslu olacak bence diger herseyin ayni oldugunu dusunursek.

The Wolf Man (Kurt Adam) Filmi Künyesi:
Yönetmen : Joe Johnston
Senaryo : Andrew Kevin Walker, David Self
Tür : Korku, gerilim
Gosterim tarihi: 3 Nisan 2009
Oyuncular : Anthony Hopkins, Emily Blunt, Benicio Del Toro, Hugo Weaving, Geraldine Chaplin, Art Malik, Kiran Shah, Elizabeth Croft, David Sterne, Sam Hazeldine

Filmin konusu: Lanetli bir yazar olan Lawrence Talbot, kardeşinin yok olmasından sonra ailesinin evine geri döner. Ayrı yaşadığı babasıyla tekrar bir araya gelir ve birlikte kardeşini aramaya başlarlar. Kendisini bekleyen korkutucu kaderin farkına varır.

Talbot'nun çocukluğu annesi öldüğü gece bitmiş. Sakin, küçük Blackmoor köyünü terk ettikten sonra, yıllarca bu olayı unutmaya çalışmış. Ancak yıllar sonra kardeşinin nişanlısından (Gwen Conliffe) gelen kayıp haberi onu kaybolan kardeşini aramak için bu köye geri getirmiştir.

Çok geçmeden köyde çok güçlü, hayvani bir yaratığın vahşice köylüleri öldürdüğünün haberini alır ve bundan şüphelenen İskoçya bölge müfettişi Aberline bu olayı araştırmak için köye gelir.

Hiç yorum yok: